החווה

אירוע הוא תחנה בזמן. זורמת, משתנה, נושמת וגמישה. עם בקשות ורגשות וחזון ותנועה. החווה בנויה להתאים לצרכים משתנים, לחלומות שונים. גדולים או קטנים.
אנו מזמינים אתכם לחוות את המתחמים השונים בגן שלנו.

המדשאות

מרחבים פתוחים וירוקים המשקיפים אל האגם מכל פינותיהם, המדשאות בחווה הן המצע הטבעי ביותר לאירוע. דשא מוקפד, מטופח ובריא, צובע את הגן בירוק המתבקש מתחת לכחול של השמיים. העשב מתחת לכפות הרגליים, הנוף על שפת המים, היופי של הגן ביום וקסמו המתעצם בלילה, מייצרים את ההרגשה שנמצאים בלב שמורה מרוחקת וקסומה. וזה בדיוק מה שרצינו.

האולם

1200 מ"ר של חלל מקורה ומרווח לרשותינו. עם מערכות הגברה ותאורה מתקדמות, וחלונות גדולים ושקופים המשקיפים על הגן. האולם הוא הדרך שלנו להנות מעוצמת הגן ובו בזמן להרוויח את השליטה במזג האוויר.

האמפיתיאטרון

האמפיתיאטרון בחווה מרשים, מזמין ומרגש. 4,000 מקומות ישיבה עם נוף ישיר אל האגם ורחבת בטון גדולה ומרווחת, הם פלטפורמה עשירה עם אפשרות לקיום הופעות ואירועים מרובי משתתפים, חופה על רקע המים, או במה להגשמה חופשית של חלומות. האמפיתיאטרון שלנו משחק תפקיד מרכזי בגן.

הגרינהאוס

תוספת של 530 מטר רבוע חלל שקוף, בצמוד לאולם המרכזי, נבנית בכל סתיו כדי לספק לנו את המרחב גם ביום סוער. הגרינהאוס משמש אותנו החל מחול המועד סוכות ועד ערב פסח.

בית הזכוכית נותן לנו להרגיש את הגן גם כשאנחנו בפנים ומעניק את המרחב הדרוש לנו בלילות הקרירים לשמוח בלי הגבלה.

הגרינהאוס מיועד להתכנסויות, קבלת פנים, חופה ואירועים קטנים.

האי

מעבר לגשר, בלב האגם, בין עצי הערבה והדולבים, בנינו אי. מחציתו האחת מדשאה מוריקה והשנייה רחבת בטון מוחלק. עם תחימה שקטה של מים ומחיצת עצים טבעית, יש מקום לאינטימיות גם מתחת לכיפת השמיים.